O nás

LiveAge Zlín, Hluboká 1561, 760 01 Zlín studiozl@liveage.cz
Tomáš: +420 734 620 586 Klára: +420 737 862 034
Tomáš

Tomáš

Tatér
Ahoj, jmenuji se Tomáš a kreslení je má celoživotní vášeň. Jelikož je moji silnou stránkou cílevědomost, obzvláště řemeslu tetování jsem rozhodnutý obětovat maximum. Mimoto rád komunikuji s lidmi – po... číst dále Ahoj, jmenuji se Tomáš a kreslení je má celoživotní vášeň. Jelikož je moji silnou stránkou cílevědomost, obzvláště řemeslu tetování jsem rozhodnutý obětovat maximum. Mimoto rád komunikuji s lidmi – pokud jde o přání klienta, jsem všestranný a otevřený téměř všem možnostem, dbám na preciznost, avšak pokud to jde, nejlépe se se svou tvorbou odlišuji od všednosti. Jak již zaznělo, má umělecká tvorba započala již v dětství, posléze jsem se (nejen) kresbu rozhodl i studovat. Troufám si říct, že jsem kreativně založený člověk, rád tvořím, hraju si s vizuálními představami, posouvám věci i sebe dál. Co se stylu týká, je mi suverénně nejbližší realistika. Návrhy si taktéž nejraději tvořím sám – buďto s tužkou a papírem nebo ve Photoshopu. V mé představivosti se meze nekladou, proto si s klientem nejdříve popovídáme o jeho představách a požadavcích a až posléze si vytvořím bližší vizi o tom, jak by měl návrh vypadat. Těším se na nové příležitosti a možnost plnit si jak mé, ale i vaše sny!
Klára

Klára

Tatér
Ahoj, jmenuji se Klára. Umění a kreativní tvorba mě provází už odmalička, kdy jsem začínala s tužkou a papírem. Pod vedením lektorů v umělecké škole i jako samouk jsem si vyzkoušela různé druhy výt... číst dále Ahoj, jmenuji se Klára. Umění a kreativní tvorba mě provází už odmalička, kdy jsem začínala s tužkou a papírem. Pod vedením lektorů v umělecké škole i jako samouk jsem si vyzkoušela různé druhy výtvarného i muzikálního umění, jako je kresba, malba, sochařství, počítačová grafika, hra na piano a kytaru. K tetování mě přivedla náhoda, díky které jsem našla novou formu, jak mohu vyjádřit svoji lásku k umění. Z uměleckých stylů je mi nejbližší realismus a při mé tvorbě mě charakterizuje především velký cit pro detail. Těším se na vaše přání a nápady a především pak na jejich realizaci v našem krásném tetovacím studiu!

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Sledujte LIVE AGE Zlín