O nás

Your life, your style

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Lucka

Lucka

Tatér
 
Jmenuji se Lúca, ale slyším i na Luu. Pocházím z Brna. Už ke konci základky jsem přesně věděla, jaké tetování na sobě budu mít (díkybohu žádné z nich neklaplo), a to mě taky vedlo k tomu, že sama tetovat budu a chci! Odmala kreslím, čmárám, maluju a tvořím. První tetování jsem prováděla propiskou na panenky Barbie. Ve III. ročníku oboru Ilustrace na SSUD Brno jsem ale přešla od propisek ke strojku, začala se učit tetovat, psal se únor roku 2015 a tetování jsem propadla neodvratně. Moji přátelé byli skvělí, poskytli mi kůži a já se tak mohla učit přímo na lidech. Když zrovna nebyl kamarád/ka, tak jsem tetovala sebe.

Za necelých 7 let jsem prozkoumala nespočet stylů, druhů, možností, až jsem se nakonec našla ve stylu linek, nepravidelných různě zakřivených čar, černých prostorů… No zkrátka a dobře obrázků, které připomínají skicu, mají jemné detaily, ale i černé obrazce, obsahují čáry, kdy autor hledá ideální tvar, stínování pomocí šrafur nebo teček. Postavy, zvířata a obsah těchto návrhů je lehce naivní, místy až animovaný či pohádkový. Realistiku u mě nehledejte. 

Věřím, že tetování je odraz důležitých momentů v životě zákazníka, ať se jedná o ztvárnění milovaných zvířat, osob, věcí, koníčků nebo něčeho, co pro nás mělo a má smysl, něco, co si chceme pamatovat navždy, i když to bylo něco dočasného. 
Těším se, až s vámi budu moci sdílet vaše příběhy a zároveň s nimi tvořit ideální návrhy přímo pro vás. Zakládám si na jedinečnosti každého tetování a zákazníka. I běžné nekonečno se dá přece nakreslit originálním způsobem, který bude sedět přímo Vám. Tak pojďme na to!