O nás

Your life, your style

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Aneta Andršová

Aneta

Tatér

Anet se již od dětství snažila realizovat formou kreativní tvorby, kresby a malby. A proto po absolvování střední výtvarné školy plynule navázala studiem Restaurátorské školy v Litomyšli v oboru nástěnné malby. Právě škola jí naučila mnoho nových výtvarných technik, ale také flexibilitě, preciznosti a smyslu pro detail. Několikrát se účastnila celorepublikových výtvarných soutěží, ve kterých se umístila na prvních místech. Mimo jiné má za sebou také mnoho kolektivních výstav a účast na uměleckých sympoziích. Aktivně se věnuje výtvarné tvorbě, a to především malování portrétů a interiérů na zakázku a na kulturních festivalech v Čechách i v zahraničí ji můžete potkat, jak maluje hennou na tělo a vytváří body art. Během studia na vysoké škole hledala nové směry, které by jí pomohly ke kreativnějšímu a osobitějšímu vyjádření se. Právě zde sehrálo tetování velkou roli – přineslo nový prostor a možnosti. Její tvorba vychází z reality, ke které přidává další rozměry. Dává tak prostor fantazii a osobitosti s důrazem na originalitu každého z nás. Spojení kreativity a práce s lidmi je pro ni ideální způsob realizace, který ji naplňuje. Anet se již nyní těší na to, až se jí podaří naplnit vaše představy a přání.

Adam

Adam

Tatér


Ahoj, jmenuji se Adam a kreslení byla vždycky moje velká vášeň. Přes realistično jsem se postupně dostal k surealismu a abstrakci. Vesmír, vícero dimenzí, smazaná hranice mezi snem a realitou, to je moje. Poslední dobou se tyto vize snažím přetavit do tetování, vytvářet nové, neotřelé motivy inspirované nápady mých zákazníků.

Jsem otevřen všemu. Na umění je nekrásnější to, že nemá žádné hranice, je to vlastně nekonečná svoboda, oceán, do kterého skočíte z desetimetrového útesu a necháte se jím unášet.

Milerád se s vámi nechám unést a pomohu vám z myšlenky učinit skutečnost.

Jana

Jana

Tatér

Jmenuji se Jana, pocházím z Ruska a v České republice žiji už 7 let. Vystudovala jsem výtvarnou školu a absolvovala nepřeberné množství kurzů kosmetiky, permanentního make-upu a také tetování, kterému se naplno věnuji víc než 5 let. Vlastní styl a mnoho zkušeností jsem načerpala během tetování převážně v Rusku, ale také Čechách, na Ukrajině i ve Švýcarsku.

Mým typickým rukopisem jsou černo-bílá i barevná surrealistická témata, ornamenty, geometrie, dotwork i blackwork.

Jsem otevřená všem stylům a každému vašemu nápadu, kterému vždy věnuji naprosto individuální přístup od prvních představ až po konečnou realizaci. Těším se na vás i vaše jedinečné nápady, kterým společně vtiskneme reálné linie.