O nás

LiveAge Zlín, Hluboká 1561, 760 01 Zlín studiozl@liveage.cz
Juli: +420 734 186 642 Tomáš: +420 734 620 586
Juli

Juli

Tatér
Ahoj, jmenuju se Juli a pocházím z Košic ze Slovenska. K tetování jsem se dostal před 20 lety, kdy jsme spolu s kamarády obdivovali různé „obrázky“ na tělech zpěváků z metalových kapel. Brzy začal i s... číst dále Ahoj, jmenuju se Juli a pocházím z Košic ze Slovenska. K tetování jsem se dostal před 20 lety, kdy jsme spolu s kamarády obdivovali různé „obrázky“ na tělech zpěváků z metalových kapel. Brzy začal i sám kamarád tetovat a já byl jedním z prvních lidí, kteří se nechali tzv. „počmárat“ – Mým prvním tetováním byl znak mé oblíbené kapely Sepultura. Od tohoto okamžiku jsem se o tetování začal zajímat s ohromným nadšením, avšak velkou překážkou v té době byla finanční situace – originální tattoo strojek se vyznačoval ne příliš levnou záležitostí, tím pádem vyvstala otázka, jak tetování provádět. Nejprve jsme barvu implementovali do kůže prostřednictvím ručního vpichování a později jsem si pořídil svůj první Walkman tetovací strojek. Samozřejmě se zprvu jednalo o pokusy na amatérské úrovni a celou tuto činnost jsme praktikovali víceméně pro zábavu během studia či práce. Asi po 6 letech jsem začal uvažovat o otevření vlastní tetovací pobočky a věnování se tomuto řemeslu naplno. Nakonec se zadařilo a po sedmi letech této činnosti jsem se ocitnul ve Švýcarsku, odkud jsem se dostal až sem do Čech. Začínal jsem prakticky nanovo v jednom ne moc seriózním podniku až do studia LIVE AGE, kde jsem konečně dostal možnost se realizovat. Co se týče stylů tetování, jsem ochotný vyhovět požadavkům a přáním zákazníků, nejraději mám však barevné záležitosti. Vzhledem k tomu, že jsem i dosti pozitivně naladěný člověk, tak právě barvy u mě hrají jednu z nejdůležitějších rolí v mém životě. Těším se na Vaše nápady a na společně strávený čas u nás ve studiu!
Tomáš

Tomáš

Tatér
Ahoj, jmenuji se Tomáš a kreslení je má celoživotní vášeň. Jelikož je moji silnou stránkou cílevědomost, obzvláště řemeslu tetování jsem rozhodnutý obětovat maximum. Mimoto rád komunikuji s lidmi – po... číst dále Ahoj, jmenuji se Tomáš a kreslení je má celoživotní vášeň. Jelikož je moji silnou stránkou cílevědomost, obzvláště řemeslu tetování jsem rozhodnutý obětovat maximum. Mimoto rád komunikuji s lidmi – pokud jde o přání klienta, jsem všestranný a otevřený téměř všem možnostem, dbám na preciznost, avšak pokud to jde, nejlépe se se svou tvorbou odlišuji od všednosti. Jak již zaznělo, má umělecká tvorba započala již v dětství, posléze jsem se (nejen) kresbu rozhodl i studovat. Troufám si říct, že jsem kreativně založený člověk, rád tvořím, hraju si s vizuálními představami, posouvám věci i sebe dál. Co se stylu týká, je mi suverénně nejbližší realistika. Návrhy si taktéž nejraději tvořím sám – buďto s tužkou a papírem nebo ve Photoshopu. V mé představivosti se meze nekladou, proto si s klientem nejdříve popovídáme o jeho představách a požadavcích a až posléze si vytvořím bližší vizi o tom, jak by měl návrh vypadat. Těším se na nové příležitosti a možnost plnit si jak mé, ale i vaše sny!

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Přidejte se na LIVE AGE Zlín