O nás

LiveAge Zlín, Hluboká 1561, 760 01 Zlín studiozl@liveage.cz
Lúca: +420 734 620 586 Juli: +420 734 186 642

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Lúca

Lúca

Tatér
Jmenuji se Lúca, ale slyším i na Luu. Pocházím z Brna. Už ke konci základky jsem přesně věděla, jaké tetování na sobě budu mít (díkybohu žádné z nich neklaplo), a to mě taky vedlo k tomu, že sama teto... číst dále Jmenuji se Lúca, ale slyším i na Luu. Pocházím z Brna. Už ke konci základky jsem přesně věděla, jaké tetování na sobě budu mít (díkybohu žádné z nich neklaplo), a to mě taky vedlo k tomu, že sama tetovat budu a chci! Odmala kreslím, čmárám, maluju a tvořím. První tetování jsem prováděla propiskou na panenky Barbie. Ve III. ročníku oboru Ilustrace na SSUD Brno jsem ale přešla od propisek ke strojku, začala se učit tetovat, psal se únor roku 2015 a tetování jsem propadla neodvratně. Moji přátelé byli skvělí, poskytli mi kůži a já se tak mohla učit přímo na lidech. Když zrovna nebyl kamarád/ka, tak jsem tetovala sebe. Za necelých 7 let jsem prozkoumala nespočet stylů, druhů, možností, až jsem se nakonec našla ve stylu linek, nepravidelných různě zakřivených čar, černých prostorů… No zkrátka a dobře obrázků, které připomínají skicu, mají jemné detaily, ale i černé obrazce, obsahují čáry, kdy autor hledá ideální tvar, stínování pomocí šrafur nebo teček. Postavy, zvířata a obsah těchto návrhů je lehce naivní, místy až animovaný či pohádkový. Realistiku u mě nehledejte. Věřím, že tetování je odraz důležitých momentů v životě zákazníka, ať se jedná o ztvárnění milovaných zvířat, osob, věcí, koníčků nebo něčeho, co pro nás mělo a má smysl, něco, co si chceme pamatovat navždy, i když to bylo něco dočasného. Těším se, až s vámi budu moci sdílet vaše příběhy a zároveň s nimi tvořit ideální návrhy přímo pro vás. Zakládám si na jedinečnosti každého tetování a zákazníka. I běžné nekonečno se dá přece nakreslit originálním způsobem, který bude sedět přímo Vám. Tak pojďme na to!
Juli

Juli

Tatér
Ahoj, jmenuju se Juli a pocházím z Košic ze Slovenska. K tetování jsem se dostal před 20 lety, kdy jsme spolu s kamarády obdivovali různé „obrázky“ na tělech zpěváků z metalových kapel. Brzy začal i s... číst dále Ahoj, jmenuju se Juli a pocházím z Košic ze Slovenska. K tetování jsem se dostal před 20 lety, kdy jsme spolu s kamarády obdivovali různé „obrázky“ na tělech zpěváků z metalových kapel. Brzy začal i sám kamarád tetovat a já byl jedním z prvních lidí, kteří se nechali tzv. „počmárat“ – Mým prvním tetováním byl znak mé oblíbené kapely Sepultura. Od tohoto okamžiku jsem se o tetování začal zajímat s ohromným nadšením, avšak velkou překážkou v té době byla finanční situace – originální tattoo strojek se vyznačoval ne příliš levnou záležitostí, tím pádem vyvstala otázka, jak tetování provádět. Nejprve jsme barvu implementovali do kůže prostřednictvím ručního vpichování a později jsem si pořídil svůj první Walkman tetovací strojek. Samozřejmě se zprvu jednalo o pokusy na amatérské úrovni a celou tuto činnost jsme praktikovali víceméně pro zábavu během studia či práce. Asi po 6 letech jsem začal uvažovat o otevření vlastní tetovací pobočky a věnování se tomuto řemeslu naplno. Nakonec se zadařilo a po sedmi letech této činnosti jsem se ocitnul ve Švýcarsku, odkud jsem se dostal až sem do Čech. Začínal jsem prakticky nanovo v jednom ne moc seriózním podniku až do studia LIVE AGE, kde jsem konečně dostal možnost se realizovat. Co se týče stylů tetování, jsem ochotný vyhovět požadavkům a přáním zákazníků, nejraději mám však barevné záležitosti. Vzhledem k tomu, že jsem i dosti pozitivně naladěný člověk, tak právě barvy u mě hrají jednu z nejdůležitějších rolí v mém životě. Těším se na Vaše nápady a na společně strávený čas u nás ve studiu!
Sledujte LIVE AGE Zlín