O nás

Your life, your style

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Michal

Michal

Tatér

Jmenuji se Michal s k tattoo kultuře jsem se dostal už na střední škole a krátké době jsem začal i sám tetovat. Během let jsem si prošel více styly a nyní se chci věnovat hlavně kombinaci abstraktu a realismu. Po dohodě s vámi ale určitě společně vytvoříme jakýkoliv motiv. V současnosti si myslím, že tetovaní u lidí rozvíjí kreativitu, estetiku i celkově vnímání společnosti. Těším se na nové nápady a výzvy s vámi.

Jana

Jana

Tatér

Jmenuji se Jana, pocházím z Ruska a v České republice žiji už 7 let. Vystudovala jsem výtvarnou školu a absolvovala nepřeberné množství kurzů kosmetiky, permanentního make-upu a také tetování, kterému se naplno věnuji víc než 5 let. Vlastní styl a mnoho zkušeností jsem načerpala během tetování převážně v Rusku, ale také Čechách, na Ukrajině i ve Švýcarsku.

Mým typickým rukopisem jsou černo-bílá i barevná surrealistická témata, ornamenty, geometrie, dotwork i blackwork.

Jsem otevřená všem stylům a každému vašemu nápadu, kterému vždy věnuji naprosto individuální přístup od prvních představ až po konečnou realizaci. Těším se na vás i vaše jedinečné nápady, kterým společně vtiskneme reálné linie.